Išsunktas!


Šakės. Šiandien jaučiuosi išsunktas. Smegenys it plentvoliu pervažiuotos. Tačiau norėjosi ką nors parašyti, bet nei vienam projektui tokios “kas nors“ tipo rašliavos netinka, tai rašau čia. Rašau tiesiog pasinaudodamas Seth Godin patarimu – rašyti kas ant seilės užeina, kas šauna į galvą. Rašyti taip, it kalbėtum. Tai neįkainojamas patarimas rašantiems, nes kai rašai, kartais ima ir ištinka taip vadinamasis rašytojo blokas. Tačiau dar nesu matęs žmonių, kuriuos ištiktų “kalbėtojo blokas“. Žodžių kalbėti, tuščiažodžiauti, blevyzgoti, žmonės retai pritrūksta. Ir jei išdrįsti rašyti tai, kas ant seilės užplaukia, žiūrėk imi ir prisirašai iki kokios nors vertos publikuoti minties, galiausiai išsikrauni, patenkini rašymo, grafomanijos poreikį.

Jei įdomu, kokie tie kiti mano projektai, tai šiuo metu vienas yra šviežiai vystomas: 30dienų iššūkiai sau pačiam, kitas aktyvus ir išaugęs tinklaraščio kelnes gyvenimo būdo portalas šeimoms, o trečiajame – technologijų portale, orientuotame į rytdieną, esu vienas bendraautorių.

Taigi, nenuostabu, kad baigiantis metams ėmiau ir išsisunkiau, kaip tame anekdote apie bobutę. O ir darbe ne lengviausia savaitė buvo. Žodžiu  pradėjau čia rašyti ir matau, kad neprisirašiau iki jokių vertų minčių, tai tiesiog papublikuosiu tokį minčių “vinegretą“.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: