Su švente, mielosios moterys


Tulpė iš efoto.lt

Kažkaip simboliška, kad 100-sis įrašas paskirtas moterims. Nuoširdžiausi sveikinimai Jums, kurios skaitysite, kurias pažįstu, kurios man yra svarbios ir netgi toms, kurių nepažįstu, bet galbūt jūs mane pažįstate.

Ir linkiu Jums visoms solidarumo ir atkaklumo ginant savo pozicijas tada, kai visuomenė nesupranta, nemato ar nenori suprasti. Nes tik Jūs pačios galite pasakyti kur yra riba. Mokykitės iš gėjų – juk tai ne jie turi eiti demonstracijose, o Jūs reikalaudamos apginti savo teises, nes iš tiesų yra siaubinga, kai išgirsti moterį sakant: “jei lemta būti sumuštai, geriau jau koks nepažįstamas gatvėje tai padarytų, nes tuomet tave gina policija, o jei sumuš šeimos narys tai čia jau yra šeimos reikalas“.

Moterys – visuomenės ir šeimos branduolys, tačiau už jus nieks nepareikalaus nei laisvės nei lygybės. Jei nesuprantat apie ką aš čia kalbu, pažiūrėkit šito balsavimo rezultatus.

Na va, gal kiek padrikai ir liūdnokai baigiasi sveikinimas, tačiau, ko gero, tikrai yra tinkamas laikas pradėti kelionę laimės link. O kai jūs būsit laimingos, tai laimingi būsim ir mes, vyrai, sveikesnė bus šeima ir visuomenė.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: