Naujas spamo agregatorius?


Šiandien gavau pakvietimą prisijungti prie neva “socialinio tinklo“ hi penki kom (rašau tyčia klaidingai, nes nedarysiu reklamos). Sistemai mano duomenys buvo pateikti prieš mano valią: Vardas, pavardė, el. pašto adresas. Kažkas iš draugų/pažįstamų ar šiaip su kuo susirašinėju importavo AOL/Yahoo/MSN/Google adresų knygelę ir analogiškus pakvietimus prisijungti gavo dar 200+ bendrų “nelaimės draugų“. Va taip žmonės ar iš nežinojimo, ar iš žioplumo pateikia neaiškiom sistemom/svetainėm savo ir kitų žmonių duomenis. Bendras sistemos vaizdas – kažkos one-facebook-draugas hibridas. Galima rinkti monetas, “duoti penkis“ ir panašiai.

Manau, kad isitema tiesiog skirta efektyviam el. pašto adresų kaupimui. Duombazėje adresai turėtų kauptis geometrine progresija, nes 5 minutes panaršęs suradau ne 2 ir ne 3 importavusius 200+ adresų knygelės įrašų, kad “pakviestų draugauti“.

Įrašo esmė? Nežinau, gal tiesiog paraginti gerbti tuos žmones, su kuriais susirašinėjame ir nešvaistyti jų kontaktinių duomenų į kairę ir į dešinę.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: