(Ne)pasisekimai


Na va grįžtu su įrašu, nuraminti, kad niekur nedingau :)

Dabar apie viską nuosekliai ir iš pradžių: polifazinio miego reloadas-failed again. Buvo labai gražus grafikiukas jau susiklostęs visą savaitę, kai staiga virusas prikibo, temperatūra aukšta, sloga kibirais, na ir, aišku, pirmąją ligos dieną organizmas paprašė išsimiegoti kiaurą naktį. Dabar lauksim trečio pradėjimo, vistiek nesiruošiu pasiduoti. O pats miego režimas buvo toks: po 20-30 min. 12:00, 16:00, 20:00 ir 00:00 bei 4:00-8:00 pagrindinis miegas (čia taip mutavo mano überman). Atsakydamas į Battye komentarą galiu pasakyti tik tiek: stengiuosi būti ne piktesnis nei įprastai, nes vaikai ir žmona niekuo nekalti, be to žmona pagrasino uždrausti visokius eksperimentus jei būsiu piktas ir suirzęs kaip kefyro puodas :)

Na ir dabar bisken qemm’išku stiliuku pavarysiu (ne tai kad wanabe ass munch, bet susierzinęs turiu manierą taip išsireiškinėti): Hyundai Lantra pruodly represents middle finger by means of broken engine, ko pasėkoje minimum porą savaičių galėsiu džiaugtis ir dėkoti Dievui bei jums, broliai ir seserys, kad vėl galiu vaikščioti.

P.S. ir dar ką aš galiu pridėti galiausiai: windows live writeris nesijungia prie wordpress’o sistemos, meta, kažkokią xiRRc or smth klaidą. Nežinau su kuom tai valgoma, bet visą įrašą iš writerio gavau kelti į web redaktorių.

Reklama

One Comment

  1. Posted 2008 liepos 23 at 23:40 | Permalink | Atsakyti

    įkišiu aš savo trigrašį dėl polifazinio.
    Man natūraliai gaunasi – manau, kad manasis cirkadinis ritmas tikrai sutrikęs. Taip, aš užmiegu vos padėjus galvą ant pagalvės ir pabundu po 35-40 min, jei tai trumpasis miegas. Ir galiu eit toliau visa energinga. Niekados specialiai nesipratinau – daugiau darbų gyvenime atsiranda, reik dvidešimties valandų būdravimo per parą, ir imi nemiegot.

    Ir sapnai ryškūs, detalės mažos dingsta iš gyvenimo, valgymo ritmai keičiasi. Bet save pratinti… Ką aš žinau, turbūt visgi organizmo prievartavimas.
    Anyway – sėkmės;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: