Polifazinio miego projekto dienoraštis: antroji diena


6:00. Labas rytas, skamba žadintuvas. Miegas posunkis, akys kaip žvyro pripiltos. Dušas ir kava labai pagelbėja. Savo kailiu pajutau kitų autorių minėtus pašalinius efektus: nebeskiriu savaitės dienų; apetitas žvėriškas. Darbingumas ir dėmesys panašūs kaip vakar. Tačiau šiandien save galiu pagirti: režimo laikiausi beveik pavyzdingai, ne didesniais kaip 5 minučių nukrypimais. Su dieniniais užmigimais kol kas sekasi sunkokai, tai greičiau ne miegas, o kažkokia “plaukianti” būsena, tačiau keliantis laiku ir nepermiegant grafike nustatyto laiko užmigimai po truputį eina į savo vėžes, t.y. vis labiau panėšėja į snaudimą/miegą, negu gulėjimą užmerktomis akimis (taip, taip, pirmasis mano vakar dienos miegas buvo būtent toks).

Nuveikti darbai:

šią savaitę pagaliau bus atidarytas naujas vienos parduotuvės skyrius;

bent jau man atrodo, kad šiek tiek daugiau laiko galiu praleisti su vaikais ir šeima, kadangi “popierinį” darbą pasilieku likus paskutinėms 3-4 valandioms iki pagrindinio miego, kai visa šeimyna jau būna sumigusi;

truputį rankos pridedu prie buities – prieš eidamas miegoti 3:00 sutvarkau indus ir įjungiu indaplovę (dabar šis darbas “nevagia” laiko nei nuo šeimynos, nei nuo rytinio kavagėrio).

Kol kas tiek. Tikiuosi toliau progresuoti tik pirmyn ir “nesulūžti”, kaip kitas LT blogeris, mėginęs pasinaudoti polifazinio miego teikiamais privalumais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: